Prvý bridžový kurz vo Veritase. Prebiehal od 19.9.2022 do 23.9.2022,na ktorom sme sa naučili základne informácie a princípy ohľadom kartovej hry bridž (bridge). Každý deň nám lektori z Nórska, Finn a Kay, vysvetlili jednu lekciu a následne sme ju aplikovali v hre. Na konci týždňa sme boli pripravení na malý priateľský šampionát, na ktorom sme si otestovali nadobudnuté skúsenosti. Prvého kurzu sa zúčastnili profesori a študenti Gymnázia Tomáša
Akvinského v Košiciach, bratia dominikáni, zamestnanci DKC Veritas a našlo sa aj pár nadšencov. Veríme, že sa bridž u nás rozšíri a komunita bridžových milovníkov sa rozrastie.

Ak máte záujem si zahrať bridž, či už ste úplný začiatočník, pokročilý alebo expert, ste u nás vo Veritase vítaní. Pre začiatočníkov máme školených hráčov, ktorí vám s radosťou vysvetlia a pomôžu ako bridž hrať. Každý utorok štvrtok od 15:00 do 18:00 je vyhradený pre príjemné posedenie pri káve s priateľmi a bridžom. Samozrejme zastaviť sa môžete ktorýkoľvek iný deň a vypožičať si na kauciu karty a bidding boxy.